Ana Sayfa Akıllı Telefonlar Çakma iPhone 12 Fiyatları, Nerede Satılır?

Çakma iPhone 12 Fiyatları, Nerede Satılır?

1
Çakma iphone 12 fiyatları 2021

Çakma iPhone 12 Fiyatları ve Aslında hep kimsenin bilmediği Çakma iPhone 12 Nerede Satılır? isimli makalemizde, Sizlere hem bilgiler sunacağız hem de Replika Iphone 12‘ler hakkında bilgiler vereceğiz.

Çakma iPhone 12 Hakkında Bilgiler.

Çakma iPhone 12, Orijinal olan modelinin aksine daha düşük bütçeler ve daha tabir-i caiz ise daha çok dandik mallardan üretildiğini hemen her kullanıcı bilmektedir. Ürünlerin böylesine ucuz olması, birazda marka takıntısı olanların ama orijinal ürünü imkanları dahilinde almak istemeyenlerin alternatif seçim kanalı haline gelmiştir.

Küçük söyleşimiz ya da Röportaj mı demeliyim?

Çakma iPhone 12 için şimdiden kolları sıvayan merdiven altı Çin piyasası ilk ürünün önümüzdeki aylar içerisinde çıkacağını duyurdu. Bu bilgileri edindiğim yer ise “baiyah@baibu.ch” arkadaşımız olmuştur. Adını her ne kadar bilmiyor olsam bile sorduğum her soruya bir şekilde ulaşmamı sağlayan kişi ya da kişilere teşekkür ederim.

Ürünün bir çok kanaldan incelendiğini ve oranların eninin boyunun hemen her bilgisinin elinde olduğunu hatta bunu aylar öncesinden bildiklerini açıkladı ne kadar doğru bilinmez ama yine de en son iPhone X için görüştüğümde bu sürecin tamda dediği gibi ilerlediğini öğrenmiştim o nedenle biraz süpheli bile olsa inanıyorum.

Eğer olurda bir gün, 12’yi alacak kudretim olursa bu konunun altına mutlaka ekleyeceğim özellikle nispet yapar gibi lakin şimdilik ülkemizdeki fiyatları ucundan görünce tıpkı korkan ve kabuğuna saklanan kaplumbağa gibi olmadım dersem yalan olur kesinlikle.

Çakma iPhone 12 Fiyatları

Çakma Iphone 12 Fiyatları 2020 yılı bir Lansman ile insanların uzun süredir beklediği, Iphone 12leri duyurdu peki bunun ardından ne mi oldu? “Çinliler gördü..”

Bu soruyu kendisine ilettiğim zaman, net bir bilgi veremiyorum, ama benim kişisel tahminim 200 300 Dolar arası olacak dedi.. Peki bu cep telefonu ülkemize eş değer niteliğinde ne kadar olacak yani kur farkı değersizleşen TÜRK liramız derken konu oraya kadar ilerledi. Olmadı bir rakı içer mutluluklar dileriz demek geldi içimden.. Ortalama değer olarak 250 Dolar bandını düşünüyorum ve küçük basit bir hesap ile 1.900,00 TL olduğunu görünce biz bitmişiz dedim.

Bu telefonların kaç para olduğu beni ilgilendirmiyor diyebilir, Hatta yalan yok gösteriş için alabilirsiniz.

Çakma iPhone 12 Kaç Para

Keza Çakma bir telefon kullanacağız ve bu telefon hesap makinesinden farksız olacak. Bizim burada o fiyata 2.el olarak güzel bir telefon alırsın dediğimde bu fiyat temsili ilerleyen zaman diliminde fiyatların optimize edileceğini ön gördüğüm fiyatın sadece temsili olduğunu belirtti, yani 100 Dolarda olabilir 150,200’de diyerek sözlerini bitirdi.

Lakin şu anda özellikleri konusunda henüz bilgi sahibi değilim. Belki firma elinde kalan replika 11lerin iç kasasını kullanabilir gibi bir takım sözler söyledi ama ben anlamadım desem yeridir.

Replika iPhone 12 Nerede Satılıyor?

Telefonun ilk olarak Çinde üretilip, yine ülke ile bir çeşit ticaret içerisinde olan kişilerce ülkemize sokulan ürünler aslında. Sonuç itibariyle böylesine “imitasyon” ürünleri ne yazık ki getirecek bir şirket yok.

Nasıl getirildiğine gelince, kaçak yollar ile ülkemize kişilerce sokuyor. Gerçi çak yollardan kastım bir nevi turist görünümlü ticaretçiler desem daha doğru olacaktır. Özellikle İstanbul başta olmak üzere ülkemizin bir çok şehrinde rahatlıkla görebileceğimiz özellikle arz talebin orijinal fiyatlarını gören kullanıcıların oluşturacağı bir kaos göreceğiz.

Sonuç itibariyle “ÇAKMA” abi yani özellik beklemeyin sonuç beklemeyin. Güzel kareler beklemeyin tamamen “Ferrari görünümlü Şahin” olarak nitelendirebilirsiniz.

Çakma iPhone 12 Özellikleri

Demem o ki yukarıda da belirttim aslında, Telefondan pek bir şey beklemek mümkün değil, Örneğin yapacaklarını kısaca özetleyeceğim. Çakma iPhone 12 telefonunu aldın; Bir ortam, bir mekandasın masanın üzerine koyacaksın alev gibi yanan Cep telefonunu sonrasında dikkatli gözler biraz kaçamak bakışlar zaten atar, “Karşı cins” olarak nitelendirmeyin şahsen ben bile bakarım yani.

Sadece bütün bu aktiviteleri yaptığın zaman, “Ay bir bakabilir miyim” diyecekler olabilir SAKIN! sadece kibar bir şekilde lütfen kişisel telefonumu başkasıyla paylaşamam lakin dilersen sana bir kahve ısmarlayayım, diyebilirsiniz.

Özellikler

Özelliklere pek bir şey eklemek istemiyorum ama kısaca şu şekilde;

Çift sim kart : 2 Adet operatör ile fi tarihinden kalma nokia yahut samsunglardan alınarak entegre edilmiş imei adresleri olan telefonda sorunsuzca “Alo alo” diyebilirsiniz.

Arka Kamera : Özellikle ve genellikle 1.2 Mega piksel kameralar kullanılıyor, aslında yine imei’si alınmış telefonlardan çıkanlardan edindiklerini duyduğum doğrudur. Lakin yinede 3 tane kamerası varmış gibi olacak merak etmeyin etiket olarak olsa da o hissi veriyor.

Ön Kamera : Burada kullanılırsa yine aynı kamera kullanılıyor ama bazen çok üzgünüm kamera olmuyor, yani doya doya selfie çekemeyebilirsiniz.

İşletim sistemi : Direk Android ama sürümü 7 yıl önceden kalabilir, Tema entegrasyonu ile güzellikle IOS’a benzetildiğini söylemem mümkün yine de ayarlar bölümleri vesaire android yani…

İşlemci : Net bir bilgi yok henüz.

Diğer özellikleri ürün çıkışından sonra eklemeyi düşünüyorum. Çünkü şu an için netliğin olmadığını ve sadece kasanın üretimine başladıklarını belirtti bakalım, normal şartlarda aklıma hiç gelmez bende Orijinal kullanıcısıyım ama gerçekten yeni fiyatlandırması özellikle dolar kurunun artması vergilerin gelmesiyle epey zan altında kalmıyor değiliz.

Dikkat Edilmesi gerekenler

Hani Çakma Iphone 12 aldık, bir şekilde ısınmaya ve ortamlara enjekte etmeye çalışıyoruz vesaire ama, olurda pilinin adi bir ürün olduğu için patlama olasılığı yok değil. O nedenle aktif kullanmaya telefonu zorlamamanız önemle rica olunur.

Çakma iPhone 12 Kaç Para ve 12 Nerede Satılır? hakkında bilgileri sizler için güncelledikçe burada paylaşacağız, tahmini güncelleme tarihi 10 Kasım 2020 olarak düşünülmektedir, net bilgiler o zaman bizlere iletilecek ve sizlere aktarma fırsatımız olacak, Tahmini verdiğimiz rakamlar düzenlenecek ve belki tamamen özgün resimler direk ulaştırılacak tabii ki burada açıklama fırsatını ilk biz yakalayacağız.

Normalde bu şekilde makale hazırlamak istemiyordum, Lakin Çakma Iphone 12 hakkında aklıma bir soru ile gidince ne seviyede olduklarını merak ettim edindiğim ufak çaplı bilgileri sizler ile paylaşarak aslında bu olayın ne denli hızlı olduğunu anlamış olabiliriz. Hatırlarsanız 6 serisinde lansman zamanından önce piyasaya direk olarak sürülmüştü ve o seri ile birlikte insanları şaşırtmayı başarmışlardı.

Sizlere bu yazımızda Çakma iPhone 12 Fiyatları, Nerede Satılır? gibi bilgiler verdik umuyorum ilerleyen zamanlarda daha akıcı bilgiler ile gelebiliriz. Bekliyoruz ve beklemede kalın. Dilerseniz diğer sitemizdeki “Among Us Ne Kadar İnternet Yer?” isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version