Ana Sayfa Oyunlar Control: Ultimate Edition geciken versiyon

Control: Ultimate Edition geciken versiyon

0
Control ultimate edition

Control: Ultimate Edition‘ın Xbox Series X ve PlayStation 5 sürümleri ertelendi. Oyunun geliştiricisi Remedy Entertainment, haberi Twitter’a duyurdu. Güncellenmiş versiyonun yıl sonunda piyasaya sürülmesi gerekiyordu. Şimdi, geliştirme ekibi daha fazla zaman arıyor. Şimdi 2021’in başlarında yeni nesil konsollara gelmesi bekleniyor.

 

Control ultimate edition

Remedy Entertainment’ın tam açıklaması, gecikmenin nedeni olarak kalite güvencesini gösteriyor. Ayrıca hayranlarından “anlayış ve sabırlarını” da göstermelerini istiyorlar. Remedy, Ağustos ayında Control: Ultimate Edition’ın yeni nesil sürümlerini duyurdu. Ardından oyunu PlayStation 4, PC ve Xbox One’da yayınladı. Ultimate Edition, ana oyunu ve The Foundation ve AWE genişletmelerini içerir. Control: Ultimate Edition, oyuncular daha önce PS4 veya Xbox One için aynı sürümü satın almışsa, PS5 ve Xbox Series X’e ücretsiz yükseltme yapacaktır.

Control: Ultimate Edition 2021

Polygon’a göre, “mevcut Kontrol oyuncuları orijinal ana oyunu ve genişletmeleri veya Season Pass’i kullanarak yeni konsollar için yükseltilmiş sürümü oynamanın bir yolu olmayacak.” Yayıncı 505 Games’in kararı, müşterilerin ücretsiz yükseltmeye hak kazanmak için Ultimate Edition’ı satın almaları gerektiğini söylüyor bu da 39.99 $ ‘a mal oluyor. Bununla birlikte, 505 Games, müşterilerin geriye dönük uyumluluk sayesinde yeni nesil konsollarda Control’ün mevcut nesil sürümünü oynayabileceklerini garanti etti. 505 Games ile bir Soru-Cevap, kullanıcıların “gelişmiş bir deneyimin keyfini çıkarabileceklerini” söylüyor. Control: Ultimate Edition da yakın zamanda oyuna bir bulut sürümü aracılığıyla erişilen Nintendo Switch’e getirildi. Çözüm Entertainment, yeni nesil sürümleri 2021’in başlarına kadar erteledi. Oyunlar hakkında araştırma yapmakta devam etmekteyiz yeni makalelerimiz için bizi takipte kalınız.

Ayrıca Burada : Disnet Plus Kayıt isimli yazımızı okuyabilir ve Buradan ise Mass Effect Legendary Edition isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version