Disney Plus’a hizmeti ve kayıt nasıl yapılır

0
5

Disney Plus’a kaydolma: akış hizmeti için en ucuz fırsatlar ve fiyatları bu makalemizde bulabilirsiz.

Disney Plus’a kaydolma kılavuzumuz, nasıl ekonomik olarak faydalanacağımız, Disney Plus fiyatı ve şu anda hangi fırsatların mevcut olduğunu bu makalemizde sizlerle paylaşacağımızı söylemiştik. Konu hakkında yaptığımız araştırmalar şöyle:

Paranız için daha fazla değer sağlayacak Disney Plus kayıt anlaşmalarını arıyorsanız, şanslısınız. Akış hizmetiyle ilgili en iyi teklifleri burada topladık. Örneğin, ABD’deki okuyucular şuan da Disney Plus, Hulu ve ESPN Plus’a ayda 12,99 Amerikan doları karşılığında erişim sağlayan bir paketin keyfini çıkarabilirler. Bu, her birini ayrı ayrı almaktan neredeyse 5 dolar daha ucuz. Çünkü The Mandalorian’ın ikinci sezonu nihayet geldi, Baby Yoda’ya yetişmek ve şu anda daha az sesle ortak olmak çok iyi geliyor.

Disney Plus: Fırsatları ve teklifleri burada görün
Hangi teklifi göz önünde bulundurursanız olun, şu anda herkesin ihtiyacı olan şey bu. Disney bir pick-me-up’ın(sahip olmanın)tanımıdır ve Disney Plus da farklı değildir. Şu anda bir Disney Plus kaydını mükemmel yapan şey budur. Dünyada olup biten her şeyi göz önünde bulundurursak, Onward’ı çevrimiçi olarak izleyebilmek, Hamilton’ı izleyebilmek veya boş zamanlarımızda Noel Günü’nde Soul’u izleyebilmek yanlış olmaz.

Söylemeye yeter, bizi meşgul edecek fazlasıyla var. Disney Plus incelememizde de belirttiğimiz gibi, akış hizmeti çeşitli türlerde yüzlerce saatlik içerikle doludur. Bu kitaplık, klasik filmlerden Simpsonlar’ın 30 sezonuna kadar uzanıyor, Star Wars filmleri, canlı aksiyon dizisi The Mandalorian ve bir sürü Marvel filminden bahsetmeye bile gerek yok. Her Disney Plus üyeliği standart olarak 4K ve HDR olarak yayınlandığı için bu, paranızın karşılığını fazlasıyla alır.

Dahası, Disney Plus kısa süre önce yeni ‘Premier Erişim’ özelliğini tanıttı. Bu, abonelerin Amerika’da 29,99 Amerikan doları, İngiltere’de 19,99 £, Avustralya’da 34,99 Amerikan doları ve Kanada’da 34,99 Amerikan doları tutarında tek seferlik bir ücret ödedikten hemen sonra Mulan 2020’yi izlemelerine olanak tanır. Canlı çekim yeniden yapımı başka hiçbir yerde yayınlanmadığından, “2 Kasım 2020 23:59 pasifik saati PT” Türkiye saatiyle 3 Kasım 10:59’da hizmetinde özel olarak izleyebilirsiniz. Daha sonra tekrar kaybolacak ve tekneyi kaçıran herkesin yıl sonuna kadar beklemesi gerekecek.

Ülkenizde henüz Disney Plus yoksa, korkmayın çok geçmeden dahil olabilirsiniz. Bu arada, Mickey Mouse şeklindeki boşluğu her zaman mükemmel Disney Villainous masa oyunu ve Disney Villainous genişletmeleriyle doldurabilirsiniz. Kendiniz veya hayatınızdaki Disney hayranı için harika bir hediye.

Artık bu yolun dışında, Disney Plus kayıtları hakkında bilmeniz gereken her şeyi düzenleyelim.

DISNEY PLUS KAYDI NASIL ALINIR

İyi haber – Disney Plus’a kaydolmak çok kolay. Dünyanın neresinde olursanız olun, yapmanız gereken tek şey Disney Plus web sitesini ziyaret etmek ve ekrandaki talimatları takip etmektir.

Disney Plus web sitesine vardığınızda iki seçenekle karşılaşacaksınız:

Aylık ödeme: Bu, Disney Plus için standart abonelik modelidir. Üyelik için her ay küçük bir ücret ödersiniz ve bu, siz iptal edene veya dünya dönmeyi bırakana kadar devam eder. Dürüst olmak gerekirse, dünyanın neresinde olursanız olun bu bir pazarlıktır. Dahası, uzun bir sözleşmeye bağlı değilsiniz istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

1 yıllık üyelik: Alternatif olarak, bir defaya mahsus bir ücret karşılığında tam bir yıllık Disney Plus’a kaydolabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, bu hizmet için aylık ödemeye kıyasla genellikle yaklaşık iki aylık maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Disney Plus’ı tam olarak taahhütte bulunmadan denemek ister misiniz? Tek bir aylık üyeliğinizi almanızı ve bu dört hafta dolmadan iptal etmenizi öneririz. Bu, botlarınızı çok fazla ödemeden midenizi bulabileceğiniz kadar Disney, Pixar, Marvel, Fox, Star Wars ve National Geographic içeriğiyle doldurabileceğiniz anlamına gelir.

Unutulmaması gereken bir nokta, Mulan 2020’nin henüz Disney Plus aboneliğinize dahil olmadığıdır; tek seferlik ek bir Premier Erişim ücreti ödemeniz gerekir.

Diğer fırsatlar

Paranın karşılığını maksimum düzeyde almak mı istiyorsunuz? Bulunduğunuz yere bağlı olarak kullanılabilen birkaç özel Disney Plus teklifi vardır. Aşağıda bunlardan bir kaçış var. Daha fazlası için, en iyi Disney Plus paketlerine yönelik rehberimize göz atın. Disney Plus, Hulu ve ESPN + (yalnızca ABD): ABD’deki okuyucular, bu üç hizmeti tek bir düşük fiyata alabilirler – bu ayda yalnızca 12,99 ABD dolarıdır.

Disney Plus Hediye Abonelik kartı (yalnızca ABD): Bu yalnızca ABD hediye kartıyla Disney Plus hediyesini verin. Dijital olarak teslim edilir, yani istediğiniz kişiyle, istediğiniz zaman ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Verizon planları içeren ÜCRETSİZ Disney Plus yılı (yalnızca ABD): Veri planınızı yükseltmek mi istiyorsunuz? Verizon ile giderseniz, zahmetiniz için bir yıl ücretsiz Disney Plus kazanırsınız. Evet lütfen ve çok teşekkür ederim. Veri planınızı yine de yükseltmek istiyorsanız bu harika bir haber, özellikle de Disney Plus fiyatını ödemeden kaçtığınız için.

Verizon Home Internet’ten Fios ile ÜCRETSİZ Disney Plus yılı (yalnızca ABD): Yeni bir evde internete ihtiyacı olanlar için, bu teklif sizi halledecek ve size tam ve ücretsiz bir Disney Plus yılı kazandıracaktır. Disney Plus fiyatını unutun; bu anlaşma ile bunun için hiçbir şey ödemek zorunda kalmayacaksınız. Oradaki içerik zenginliğini düşünürsek, bu bir çalma.

O2 ile 6 aylık ÜCRETSİZ Disney Plus geçiş kartı (yalnızca İngiltere): Yeni bir telefon, sözleşme veya yalnızca SIM anlaşması için pazarda mı? İstediğin paket bu. Yukarıdakilerin yanı sıra, O2’nin ayrıca yarım yıllık Disney Plus’ı ücretsiz alan bir teklifi var. Bu neredeyse 36 sterlin değerinde, bu nedenle Disney Plus fiyatından altı ay boyunca tamamen kaçınabilmek gerçekten kullanışlı.Diğer fırsatlarParanın karşılığını maksimum düzeyde almak mı istiyorsunuz? Bulunduğunuz yere bağlı olarak kullanılabilen birkaç özel Disney Plus teklifi vardır. Aşağıda bunlardan bir kaçış var. Daha fazlası için, en iyi Disney Plus paketlerine yönelik rehberimize göz atın.

Disney Plus, Hulu ve ESPN + (yalnızca ABD): ABD’deki okuyucular, bu üç hizmeti tek bir düşük fiyata alabilirler – bu ayda yalnızca 12,99 ABD dolarıdır.

Disney Plus Hediye Abonelik kartı (yalnızca ABD): Bu yalnızca ABD hediye kartıyla Disney Plus hediyesini verin. Dijital olarak teslim edilir, yani istediğiniz kişiyle, istediğiniz zaman ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Verizon planları içeren ÜCRETSİZ Disney Plus yılı (yalnızca ABD): Veri planınızı yükseltmek mi istiyorsunuz? Verizon ile giderseniz, zahmetiniz için bir yıl ücretsiz Disney Plus kazanırsınız. Evet lütfen ve çok teşekkür ederim. Veri planınızı yine de yükseltmek istiyorsanız bu harika bir haber, özellikle de Disney Plus fiyatını ödemeden kaçtığınız için.

Verizon evde internet’den Fios ile ÜCRETSİZ Disney Plus yılı (yalnızca ABD): Yeni bir evde internete ihtiyacı olanlar için, bu teklif sizi halledecek ve size tam ve ücretsiz bir Disney Plus yılı kazandıracaktır. Disney Plus fiyatını unutun; bu anlaşma ile bunun için hiçbir şey ödemek zorunda kalmayacaksınız.

O2 ile 6 aylık ÜCRETSİZ Disney Plus geçiş kartı (yalnızca İngiltere): Yeni bir telefon, sözleşme veya yalnızca SIM anlaşması için pazarda mı? İstediğin paket bu. Yukarıdakilerin yanı sıra, O2’nin ayrıca yarım yıllık Disney Plus’ı ücretsiz alan bir teklifi var. Bu neredeyse 36 sterlin değerinde, bu nedenle Disney Plus fiyatından altı ay boyunca tamamen kaçınabilmek gerçekten kullanışlı.

Diney Plus ile hangi cihazlar uyumludur?

İlk etapta Disney Plus’ı nasıl elde edersiniz? Disney Plus nelerde kullanılabilir? Her iki sorunun da cevabı kolaydır.

Disney Plus, Akıllı TV’lerden akıllı telefonlara kadar birçok cihazla uyumludur. Bir PlayStation veya Xbox konsolunuz varsa, siz de şanslısınız. Uyumlu cihazların tam listesi:

 • Samsung veya LG Smart TV
 • PS4
 • Xbox One
 • Roku cihazı
 • Google Chromecast
 • Apple TV
 • Fire TV
 • iOS / Android cihazı
 • internet tarayıcısı

Bunların çoğu, uygulamayı indirmenize ve hemen başlamanıza izin verir. Eski usul kalmayı tercih ediyorsanız, Disney Plus web sitesine gidebilir ve internet tarayıcınız aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Disney Plus hangi ülkelerden izlenilebilir?

Disney Plus, dünya çapında kademeli bir sürüm yaşadı, ancak artık ABD, İngiltere, Avrupa, Avustralya ve ötesinde deneyebilirsiniz. Bu muhtemelen bir Disney Plus kaydı edinebileceğiniz ve hemen izlemeye başlayabileceğiniz anlamına gelir, hepsini tek bir düğmeyle. Aşağıda Disney Plus’ı nereden edinebileceğinizi yazdık ve daha fazla bölge çevrimiçi hale geldikçe listeye eklemeye devam edeceğiz.

 1. Amerika Birleşik Devletleri
 2. İngiltere
 3. İrlanda
 4. Kanada
 5. Avustralya
 6. Yeni Zelanda
 7. Porto Riko
 8. Fransa
 9. İtalya
 10. Almanya
 11. ispanya
 12. Avusturya
 13. Hollanda
 14. İsviçre
 15. Hindistan

Henüz bölgenizde bir Disney Plus kaydı alamıyorsanız endişelenmeyin. Şirket, “önümüzdeki iki yıl içinde dünyanın hemen hemen tüm büyük bölgelerinde Disney Plus’ı piyasaya sürmeyi planladığını” söyledi. Bu, çok geçmeden dahil olabilmeniz gerektiği anlamına gelir.En kısa zaman da Türkiyenin de dahil olmasını bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz