Fortnite ve Disney Plus iş birliği mi yapıyor?

0
30

Fortnite, tüm oyun içi satın alma işlemlerinde iki aylık abonelikler sunmak için Disney Plus ile işbirliği yapıyor. 10 Kasım’dan itibaren, herhangi bir oyun içi satın alma size iki aylık Disney Plus’ı kazandıracak.

son güncelleme de Disney ve Epic Games, herhangi bir oyun içi Fortnite satın alımı için iki aylık Disney Plus sunmak üzere işbirliğini onayladı. Bu V-dolarlar dahil olmak üzere herhangi bir gerçek para işlemini içerir (V-dolar harcamak uygun olmasa da). Anlaşma 10 Kasım 19:00 ET Türkiye saati ile 11 Kasım 03:00 gece yarısı GMT’de geçerli olacak ve 31 Aralık’a kadar devam edecek.

Fortnite ve Disney Plus

Teknik olarak, bugünden itibaren herhangi bir uygun oyun içi satın alma işlemi size iki aylık ücretsiz bir abonelik kazandıracak, ancak ödülünüzü 11 Kasım’a kadar gerçekten güvence altına alamayacaksınız. Satın alma işleminizi yaptıktan sonra, fortnite.com’a gidin. disneyplus ve ganimetinizi talep etmek için adımları izleyin.

Bir Fortnite verisi, Disney Plus ile yakında yapılacak bir işbirliğinin kanıtlarını ortaya çıkardı.

Fortnite ve Disney Plus arasındaki işbirliğinin oyun içi metninin tamamını, Epic’in oyununa en son yama ile ortaya çıkarılan hemen aşağıda görebilirsiniz. Verilere göre, 31 Aralık’a kadar Fortnite’ın Eşya Mağazasından yapılacak herhangi bir satın alma, sizi iki aylık ücretsiz Disney Plus ile ödüllendirecek.

Bu iş birliği henüz Fortnite’da henüz canlı değil, çünkü yalnızca 3 Kasım’da dataminerler tarafından ortaya çıkarıldı. Bu bilginin elde edildiği yama 3 Kasım’da erken saatlerde yayınlandı ve esas olarak jet paketlerini Fortnite Battle Royale’e yeniden tanıttı. Bu bilginin son yamaya eklenmesi ile birlikte, Epic’in işbirliğini resmi olarak duyurması çok uzun sürmemelidir.

Fortnite ve Disney plus
Fortnite ve Disney plus

İki dev şirket arasındaki bu işbirliği muhtemelen büyük bir sürpriz olmamalı. Avengers’ın kötü adamı Thanos, 2018’de oyuna kendi moduyla eklendiğinden beri, Fortnite ve Disney aslında iki yıldan fazla bir süredir işbirliği yapıyor.

Aralık 2019’un sonlarında Rey ve Finn gibi Star Wars karakterleri Stormtrooper kıyafetleriyle birlikte Fortnite’a varacaktı. İşbirliği, bu yılın başlarında, Thor, Iron Man, She-Hulk, Storm ve daha fazlasını içeren bir dizi Marvel karakteri etrafında dönen mevcut Fortnite Bölüm 2: Sezon 4: Nexus Savaşı tanıtıldığında gerçekten patladı. Geçen ay Epic Games başkanı Donald Mustard, bunun Disney’in sahibi olduğu Marvel ve Fortnite arasındaki işbirliğinin yalnızca başlangıcı olduğunu açıkladı.

Disney’in yayın hizmetiyle ilgili tüm güncel fırsatların tam listesi için, yakın zamanda Disney Plus fırsatlarını en yakın zamanda paylaşacağız bizi takip etmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz