Ana Sayfa Oyunlar Kerbal Space Program 2 oyunu 2022 tarihine ertelendi 

Kerbal Space Program 2 oyunu 2022 tarihine ertelendi 

0
Kerbal space program 2 ertelendi

Merakla beklediğimiz uzay oyunlardan birisi olan Kerbal Space 2 oyunu üçüncü defa ertelenmiş bulunmaktadır.Üstün bir başarısı ve yeteneği olan Nate Simpson, Kerbal Space oyun programını kendi sitesinde bir paylaşımda bulunarak, önümüzde ki yıllarda çok merak ederek beklediğimiz ciddi anlamda çok  önemli oyunlarımız arasında olabilecek Kerbal Space Program 2 adlı uzay oyununun 2022 tarihine kadar geri çekileceğini duyurdu.

Nate Simpson, açıklamasında şöyle diyor: “Kalitenin çok önemli olduğunu bu topluluktan defalarca duyduk” açıklaması yaparak devam etti ve biz de aynı şekilde hissediyoruz. Birden fazla yeni özellik getirmek yeterli olmadığını ve bu özelliklerin bir bilgi birikimi yapılarak bir araya getirilmesi gerektiğini. Playerların yani oyuncuların ve modcuların en az 10 yıl kadar veya daha uzun bir süre içerisinde üzerine inşa edebileceği güvenilir bir temel oluşturduğunu söyledi. Bu, daha önce hiç çözülmemiş sorunları çözmeyi içerir ve bu zaman alır. ” diye dile getirdi.

Simpson, en çok grafik ve geliştirici özelliklerinin olacağını söyledi ve tahmin ediyoruz ki önümüz deki 2 yıl içerisinde her şey hızlı geçer umuduyla bakıyoruz.

Kerbal Space Program 2 Ne zaman çıkıyor?

Kerbal Space program 2 ilk olarak 2020 tarihini başlangıç sürümü için plan yapmıştı ve kısa zaman içerisinde 2 yıl ertelenmesi bizleri üzdü. (Steam’da)

Kerbal space program 2 ertelendi

Şubat ayında, geliştirilen Star Theory Games’ten, önceki ekibin “kilit üyelerini” içeren yayıncı Take-Two’s Private Division etiketi altında yeni bir stüdyo olan Intercept’e taşındığını söylemişti. Bir Bloomberg raporunun detaylandırıldığı bilgiye göre, stüdyonun kurucuları ile Take-Two arasında Star Theory satışı hakkında konuşulduğunda ise Take-Two sözleşmeyi geri çekti ve çalıştırmakta olduğu insanları yeni stüdyoya katılmaya teşvik etmek için onlara mesaj attı, Kerbal Space Program 2’yi şirkete getirip ayrıldı. Finansman olmadan Star Theory. Mart ayında kapandı.

Star Theory Hakkında araştırdığımız bilgilere göre öğrenmek isterseniz şöyle ki:

Star Theory Games, Bellevue, Washington merkezli bir Amerikan video oyun geliştiricisiydi. 2008 Mart ayında Bob Berry ve Jonathan Mavor tarafından kurulan şirket, ilk unvanı olan Pazartesi Gecesi Mücadelesini 2010’da olumlu eleştirilere sundu. Şirket 2019’da Star Theory Games adını aldı.

  • Kuruluş tarihi: Mart 2008, Bellevue, Washington, ABD
  • Genel merkez: Bellevue, Washington, ABD
  • Çalışan Sayısı: 30 (2019)
  • Kurucuları: Bob Berry, Jonathan Mavor
  • İşletme türü: Özel şirket

Take-Two şirketi hakında araştırmalarımız ve bilmeniz gerekenler ise:

Take-Two Interactive Software, Inc. Amerikan uluslararası video oyunu yapımcısı ve dağıtıcısıdır. Take-Two, Rockstar Games ve 2K Games şirketlerini barındırır. Şirketin merkezi New York uygulamaları. Take-Two şirketi Grand Theft Auto, Mafia, Manhunt ve Bioshock gibi ünlü video oyunlarını yayımlamıştır.

  • Kurucusu: Ryan Brant
  • Kuruluş tarihi: 30 Eylül 1993, New York,ABD
  • CEO: Strauss Zelnick (Oca 2011–)
  • Başkan: Karl Slatoff
  • Yan kuruluşlar: 2K, Rockstar Games, PlayDots, Rockstar North, Ve bilemediklerimiz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version