Mass Effect: Legendary Edition Resmen Açıklandı 2021

0
30

Birçok umut, rüya ve spekülasyondan sonra Bioware bunu resmileştirdi. N7 Day için, geliştirici Mass Effect Legendary Edition‘ı duyurdu. Bioware Stüdyo GM Başkan Yardımcısı Casey Hudson, “Büyük bir sır saklamak zor (ve bunu bir sürpriz olarak saklamak için gerçekten uğraştık) ama şimdi resmiyet kazanıyor: bugün Mass Effect Legendary Edition’ı duyurduk! Mass Effect‘in yeniden düzenlenmesi için isteklerinizi (yıllardır!) Duyduk, bu yüzden Mass Effect üçlemesinin yeniden düzenlenmiş bir baskısı üzerinde çalıştığımızı nihayet açıklamaktan çok mutluyuz.

Mass effect legendary edition
Mass effect legendary edition

Mass Effect Legendary Edition, üç oyunun tümü için güncellenmiş dokular, gölgelendiriciler, modeller, efektler ve teknik özellikler içerecek. “Amacımız, orijinal oyunları yeniden tasarlamak veya yeniden tasarlamak değil, hayranların ve yeni oyuncuların orijinal çalışmayı mümkün olan en iyi şekilde deneyimleyebilmesi için deneyimi modernize etmekti. Commander Shepard’ın macerasının süper keskin çözünürlük, daha hızlı kare hızları ve güzel görsel iyileştirmelerle yeni bir hayata başladığını görmek inanılmazdı. ”

Legendary Edition nedir?

Casey Hudson, serinin bir sonraki bölümünü, evreninin bir sonraki bölümünü tasavvur eden deneyimli bir ekip olarak sıkı bir şekilde çalışırken, dizi için bir sonraki adım hakkında da bir güncelleme yaptı. “Projenin ilk aşamalarındayız ve henüz daha fazlasını söyleyemiyoruz, ancak bundan sonra nereye gideceğimize dair vizyonumuzu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” Legendary Edition, Xbox Series X ve PlayStation 5’te ileriye dönük uyumluluk ve hedeflenen geliştirmelerle Xbox One, PlayStation 4 ve PC için İlkbahar 2021’de geliyor.

Mass Effect: Legendary Edition ne zaman çıkıyor?

Başlıkta da belirttiğimiz üzere 2021 yılında çıkıyor.

Sizlerde bu konuda bilgi sahibi olmak için @bioware twitter hesabını takip edebilir ve bilgilerden yararlanabilirsiniz. Henüz teknik detaylar paylaşılmamış olsa bile epey moralize eden bir konu olduğunu belirtmek isterim.

Ayrıca bu yazımızda Çakma iPhone 12 hakkındaki detayları ve Kerbal Space Program 2 hakkındaki haberi okuyabilirsiniz.


 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz